Жерара Депардьє звинуватили в зґвалтуванні.

З відповідною скаргою до паризької прокуратури звернулася молода французька акторка.

 

 

Прокуратура Парижа розпочала попереднє розслідування звинувачень в сексуальних домаганнях і зґвалтуванні проти славетного французького актора Жерара Депардьє (Gerard Depardieu). Про це повідомило видання  Le Parisien з покликом на джерело в прокуратурі Парижа.

 

Звинувачення проти нього подала 22-літня французька акторка, ім'я котрої не повідомляють. Подання було зроблено у відділенні жандармерії міста Ламбеск (передмістя Екс-ан-Провансу) ще в понеділок 27 серпня, проте відомо про нього стало тільки зараз. За словами потерпілої, зґвалтування відбулося під час неофіційної репетиції п’єси вдома у 69-літнього Жерара Депардьє в Парижі, причому двічі: 7 і 13 серпня. 

 

За словами джерела видання, молода акторка спершу не наважувалася подати заяву до поліції, але на цьому наполягла її мати, щойно дізналася від доньки про скоєння злочину.

 

Сам Депардьє всі звинувачення відкидає. «Я впевнений, що після проведення розслідування з мого підзахисного будуть зняті всі звинувачення. Після довгої розмови з паном Депардьє я переконаний, що він не винен», – заявив адвокат актора Ерве Темім (Herve Temime). За його словами, Депардьє підтверджує, що знайомий з дівчиною і був другом її батька, однак повністю відкидає будь-яку агресію і насильство щодо неї.

 

Нагадаємо, що 2013 року Депардьє залишив Францію на знак протесту проти високих податків для багатих і отримав російське громадянство. Указ про надання французькому актору російського громадянства в січні 2013 року підписав сам російський президент Володимир Путін. Тоді ж Депардьє приїхав до Саранська, де керівництво Мордовії запропонувало йому помешкання й присвоїло звання «Почесний удмурт». Згодом Депардьє отримав від глави Чечні Рамзана Кадирова звання «Почесного чеченця» і ключі від п'ятикімнатного помешкання в центрі Грозного. Проте французький гість недовго перебував у РФ, він заявив, що «дуже любить Росію, але жити планує в Бельгії».

31.08.2018