Міністерство екології та природних ресурсів України схвалило клопотання ініціативної групи про створення Національного природного парку «Надбужжя» імені Блаженнішого Любомира Гузара на території Сокальського району Львівської області, повідомили у департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

 

«Національний природний парк є природоохоронною, рекреаційною, культурно-освітньою, науково-дослідною установою загальнодержавного значення, що створюється з метою збереження, відтворення, ефективного та різнобічного використання природних комплексів та об'єктів, які мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність», – зазначили в ЛОДА.

 

Орієнтовна площа майбутнього природного парку становитиме 3294 га.

 

Майбутній природний парк назвуть на честь Блаженнішого Любомира Гузара не випадково. Блаженніший Любомир завжди наголошував на важливій ролі Церкви в усвідомленні кожною людиною її відповідальності за світ, адже лише плекаючи та розвиваючи нашу внутрішню екологію душі, можемо відповідальніше ставитися до природи, що нас оточує. Відповідно, для збереження створеного Богом світу в першу чергу є необхідним духовне відродження людини.

 

Відтак, у межах функціонування парку Українська Греко-Католицька Церква долучиться до екологічного виховання дітей.

08.06.2018