Міністерство закордонних справ України з'ясовує обставини загибелі українських моряків, членів екіпажу судна Atlantic Harmony.

 

Про це в коментарі УНІАН повідомив офіційний представник Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич, коментуючи повідомлення про смерть двох моряків біля берегів Кабо Верде.

 

"Посольство України з'ясовує обставини справи щодо загибелі громадян України – членів екіпажу судна Atlantic Harmony", – повідомив Кирилич.

 

Також він уточнив, що встановлено контакт зі судновласником. Питання перебуває на контролі Департаменту консульської служби МЗС України.

 

Раніше в соціальних мережах з'явилася інформація, що біля берегів Кабо Верде на судні Atlantic Harmony загинуло двоє українських моряків.

 

Як писало видання FleetMon, судно йшло з Бразилії в Гібралтар. Суховантаж увійшов в порт столиці африканської держави Кабо Верде – Прая – 7 травня. 9 травня судно залишило порт, але незабаром повернулося через нещасний випадок.

 

Згідно з попередньою інформацією, на борту балкера від отруєння померло двоє моряків, смерть третього офіційно не підтверджена. Всі троє є громадянами України.

 

11.05.2018