Сьогодні, 24 квітня, під час засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Львівської міськради розглянуто акт порушення щодо незаконних дій (перепланування) юридичної особи ТзОВ «Компанія Ріел-Естейт Груп» на об’єкті культурної спадщини на пл. Ринок, 19.

 

Власник зобов’язується провести відновлення та реставрацію першого поверху і балкону будівлі та пройти усі дозвільні процедури і отримати усі необхідні дозволи, передбачені чинним законодавством, інформує прес-служба ЛМР.

 

«У будинку на пл. Ринок, 19 ТзОВ «Компанія Ріел-Естейт Груп» проведено незаконні роботи з перепланування. А саме: на місці віконного облаштовано дверний простір, що може завдати шкоди пам’ятці культурної спадщини», - доповів Олег Хандин, начальник відділу охорони та використання об’єктів культурної спадщини управління охорони історичного середовища, відповідальний секретар комісії.

 

Як повідомив Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку, голова комісії, власник ТзОВ «Компанія Ріел-Естейт Груп» надіслав чергового листа, відповідно до якого має намір врегулювати цю ситуацію шляхом компромісного вирішення та подальшого примирення сторін. Відтак, він пропонує провести відновлення та реставрацію першого поверху і балкону цього будинку та отримати усі необхідні дозволи, передбачені чинним законодавством.

 

«Тому пропоную накласти мінімальний штраф у розмірі 17 тис. грн і визначити часові рамки щодо виконання реставраційних робіт – це півроку. Тоді переглянемо стан виконання зобов’язань заявника», - наголосив Андрій Москаленко.

 

На засіданні адміністративної комісії від 3 квітня було розглянуто 1 акт щодо незаконних дій юридичної особи на об’єкті культурної спадщини (перепланування) на пл. Ринок. Комісія рекомендувала накласти штраф у розмірі 170 тис. грн.

24.04.2018