У сільській школі на Вінниччині капітан поліції роти особливого призначення (раніше – "Беркут") поранив лейтенанта у шкільному класі на очах у сорока учнів під час розповіді про особливості своєї роботи і демонстрації прийомів самооборони.

 

Про це повідомляє ТСН.ua.

 

"Були зброя, бронежилети, каска, спеціальні захисти для рук, для ніг, щит. Демонстрували, як щитом захищатися", – розповіла Валентина Головенько, директор Рубанської школи.

 

Постріл пролунав під час демонстрації способів захисту від ножового поранення, в момент, коли правоохоронець повалив нападника на підлогу. Діти сиділи за декілька метрів; гільза пролетіла зо два метри від них.

 

Поранений правоохоронець наразі перебуває у лікарні. Обставини тримають у секреті, втім, відомо, що куля влучила у живіт.

 

"Постріл був здійснений з необережності – через порушення інструкції з безпеки при поводженні зі зброєю – з його бойової зброї, яка була при ньому, тому що працівник поліції отримав для супроводження цих зразків зброї до школи", – прокоментувала Анна Олійник, речник Нацполіції у Вінницькій області.

 

Наразі у поліції проводять службову перевірку. Капітана поліції відсторонили від служби. Винуватцю загрожує до двох років обмеження волі.

 

16.04.2018