Небіжчик був близьким соратником Бориса Березовського.

 

                                                    Микола Глушков

 

Першим про смерть 68-річного Глушкова написав в Facebook бізнесмен Дем'ян Кудрявцев, родині котрого належить російська газета «Ведомости». Кудрявцев працював з Березовським і керував видавничим домом «Комерсантъ», який колись належав покійному олігарху Березовському.

 

Тіло Миколи Глушкова виявила його донька Наталія в квартирі на околиці Лондона. За її словами, на шиї Глушкова було видно сліди асфіксії. Поліція Лондона почала розслідування обставин смерті колишнього першого заступника гендиректора «Аерофлоту». Було це вбивство чи самогубство, правоохоронці поки що не повідомляють – подає радіо ВВС.

 

Пан Глушков на початку 1990-х був заступником гендиректора АТ «ЛогоВАЗ», створеного Борисом Березовським. Потім керував фінансовим департаментом АвтоВАЗу, а в 1996-му став заступником директора «Аерофлоту». Через чотири роки його заарештували за розкрадання валютного виторгу авіакомпанії. Бізнесмена  було засуджено до терміну, який той відбув під слідством і судом – трьох років і трьох місяців. Вийшовши з-за ґрат, Глушков одразу виїхав до Великої Британії, де в 2010 році отримав політичний притулок. У березні 2017 року суд у Москві, переглянувши справу пана Глушкова, призначив йому вісім років ув'язнення заочно.

13.03.2018