У Львівській області правоохоронці викрили та припинили нелегальний бізнес з виробництва та продажу фальсифікованої кави, інформує ГУ Нацполіції Львівщини.

 

«Правоохоронці отримали інформацію про те, що на Львівщині діє розгалужена мережа збуту фальсифікованої кави відомого товаровиробника, і під час слідчо-оперативних заходів встановили особу-організатора підпільного "бізнесу", місце розташування міні-заводу з виготовлення кави, а також канали збуту фальсифікату.

 

Встановлено, що виробництво 45-річний львів’янин облаштував у власному домогосподарстві на другому поверсі будівлі, куди потрапити можна було лише ліфтом. Потужність міні-заводу сягала тисячі пачок кави на добу. Фальсифікована продукція відвантажувалась з цеху у Львові, а збут проводився через підставних осіб в іншому регіоні України, де зловмисник організував так званий "офіс продажів". Підроблена кава розповсюджувалась на оптових ринках Львова, а також у мережі невеличких торговельних закладів західного регіону. Робота з клієнтами також проводилась через мережу Інтернет», – ідеться в повідомленні.

 

Під час санкціонованих обшуків поліцейські вилучили обладнання для виробництва та пакування кави, понад 19 тис. упаковок готової до реалізації продукції, майже 100 кг сировини, паперову тару, а також 17 тис. грн, виручених від незаконної діяльності. Представники торговельного знаку кави в Україні підтвердили завдання їм значних збитків від незаконного виробництва фальсифікованої кави.

 

У січні організатору злочинного промислу правоохоронці повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.229 (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України, а 20 лютого обвинувальний акт скеровано на розгляд районного суду міста Львова.

 

Зловмисникові загрожує покарання – штраф від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією і знищенням відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувалися для її виготовлення.

21.02.2018