До 15 січня у Львівській національній галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького триває колективна виставка сучасного польського мистецтва, де представлена творчість 18-ти митців, відомих у Польщі й далеко за її межами, інформує Музейний простір.

 

Виставку презентує мистецький центр Galeria EL, що відіграє одну з ключових ролей у трансформації польського сучасного мистецтва і служить його популяризації в широкому розумінні. Стиль діяльності галереї надзвичайно гнучкий і завжди корелюється з найновішими тенденціями авангарду.

 

«Колективна виставка – це огляд мистецького доробку, який водночас викликає асоціації зі словами, своєрідними символами – такими як "культура", "мистецтво", "діалог", "місія". Будучи пов’язаними у різний спосіб з містом і регіоном, митці формують образ ельблонзького художнього простору, вносять свій вклад в культуру краю, володіючи власною специфікою і водночас вписуючись в образ національної культури та спадщини багатьох поколінь.


 

Різноманітна креативна чутливість і часто екстремальне, контрастне та виняткове розуміння світу представлені у різній стилістичній та художній перспективі. Тут криється одна, мабуть, найважливіша ідея – зустріч і діалог. Власне цьому служать твори мистецтва та вписані в них знаки, уможливлюючи всі знайомства, в тому числі найпрекрасніші – зустріч і пізнання іншої людини», – ідеться про виставку.

27.11.2017