У селі Гончарів Тлумацького району Івано-Франківщини працівники Нацполіції спільно зі співробітниками СБУ та прокуратури вилучили під час обшуку велику партію фальсифікованих медпрепаратів. Про це повідомили в прес-службі ГУ Нацполіції області.

 

Під час обшуку виявлено та вилучено у великих партіях нерозфасовані лікарські засоби різних фармацевтичних торгових виробників, упаковочний матеріал: фольгу, капсули, пристрій (станок) для механічної упаковки таблеток, листки з голограмами різних фармацевтичних торгових марок, наклейки на лікарські засоби та інше обладнання, яке використовували для виробництва фальсифікату.

 

До переліку підроблених ліків увійшли найбільш поширені препарати: «Циприкол» «Амізон», «Ротокол», «Кратал», «Cipro Floxacin» «Наотролін», «Бімитол», «Gripex Noc» та багато інших, навіть - «Вазелін».
Фото: ГУ Нацполіції Івано-Франківщини

 

За цим фактом слідчими розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст. 321-1 (фальсифікація лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів) Кримінального кодексу України.

 

Такі дії зловмисників, відповідно до санкції статті, караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років з конфіскацією фальсифікованих лікарських засобів, сировини, обладнання для їх виготовлення та майна. Проводиться слідство.

29.09.2016