«R+J»

 

«R+J» – ініціали героїв нового часу Роми та Юлії. Він зі Львова, вона з Донецька. Сашко Брама (Львів) та режисер Ігор Білиць (Київ) здійснили спробу розповісти в театрі про те, що відбулося з усіма нами минулої зими і про те, що відбувається з нами й досі… 

Ця історія є ремейком найтрагічнішої п’єси Вільяма Шекспіра «Ромео і Джульєтта»… Давня війна родів Монтеккі й Капулетті трансформується у неприязнь Сходу і Заходу України. В «R+J» цей конфлікт спирається на багатолітні міфи, гучні заяви політиків, облудливі теленовини, агресивну антиукраїнську пропаганду. Багато жертв, ще більше образ та страхів.

Форму для майбутньої вистави обрали мега-сучасну – рок-концерт із мультимедійним супроводом. Тут не буде звичних українському глядачеві старовинних камзолів та ошатних сукенок, замість віршів про кохання – драйвові треки, замість часу минулого – час теперішній. У нього в руках – електро-гітара, вона вміє співати хард-рок.

Рома та Юлія зустрічають у Києві під час Революції Гідності. Вони діти двох різних світів, однак коханню не відомі ані логіка, ані здоровий глузд. Їх родичі та друзі опинилися по різний бік барикад, під різними прапорами і лозунгами. Але Рома та Юлія обрані, щоб нагадати усім про силу любові, сильнішу за ненависть та біль.

Можливо, у цієї нової версії фінал не такий трагічний? Можливо, закоханим вдасться виграти війну зі смертю? Впевнені про це варто дізнатися, завітавши на презентацію проекту. Ви побачите лабораторію створення спектаклю: музичний перформанс та відео-інсталяції, живий звук та спілкування з авторами. 

Учасники проекту:
актори: Назар Павлик, Галя-Марія Павлик
композитори: Олександр Гончарук, Тімур Гогітідзе
медіахудожник: Олександр Пелипенко 
барабанщик: Андрій Міщенко
басист: Сергій Свірський
фотограф: Рома Рифяк
дизайнер: Тарас Пастущук
драматург: Сашко Брама
режисер: Ігор Білиць


Вхід: 30 грн.

вул. Городоцька 36Перша сцена сучасної драматургії Втр, 11/18/2014 - 19:00

До теми